MÖBLER / Bord / Soffbord 9952098
*
nr 995 2098
Soffbord
med tidningshylla, Mahogny, längd: 94 cm, djup: 51 cm, höjd: 57 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:33:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 17:47:17
1
450 kr
16/11 17:47:24
2
450 kr
16/11 17:47:24
1
450 kr (Budbetjänt)
16/11 17:47:46
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord mahogny soffbord tidningshylla trä
-
5185 Soffbord
1960-tal, teak, utdragsskivor med laminat. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:08
-
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:36
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2098
Soffbord
med tidningshylla, Mahogny, längd: 94 cm, djup: 51 cm, höjd: 57 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 17:47:17 | 1 | 450 kr |
16/11 17:47:24 | 2 | 450 kr |
16/11 17:47:24 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
16/11 17:47:46 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord mahogny soffbord tidningshylla trä
-
5185 Soffbord
1960-tal, teak, utdragsskivor med laminat. Bredd: ..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:08 -
3124 Soffbord
metall, "träådring". Bredd: 100 cm, djup: 50 cm, h..//
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:36